O firmie

Witamy na stronach firmy BODY&CREMA Sp. z o.o..

Firma powstała w 2008 roku w Warszawie i od początku działalności zajmuje się kawą i herbatą oraz wyposażeniem dla sektora gastronomicznego.

Naszą pasje do kawy staramy się przekazać szerokiemu gronu odbiorców, poprzez szerzenia kultury picia kawy. Oferujemy naszym klientom produkty najwyższej jakości w jak najlepszych cenach. Bardzo uważnie słuchamy naszych odbiorców i staramy się dobrać odpowiednią ofertę do ich potrzeb i możliwości, poczynając od małych barów, restauracji, hoteli czy coffee-barów. Zadowolenie naszych odbiorców i ich konsumentów przekłada się na wspólne zyski, długoletnią współpracę i pozytywne relacje międzyludzkie. Ciągle doskonalimy nasze umiejętności, wprowadzamy na Polski rynek najnowsze trendy w piciu kawy i herbaty.

Oferujemy naszym klientom doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu do przygotowania kawy i herbaty, wszystkich niezbędnych dodatków. Prowadzimy profesjonalne szkolenia służące podniesieniu jakości serwowania kawy i herbaty w lokalach gastronomicznych, oraz zapewniamy serwis urzadzeń.

Naszą dystrybucje rozszerzyliśmy o delikatesy o dobrej renomie, oferując klientom indywidualnym możliwość delektowania się dobrymi produktami w domowym zaciszu.

 

Zapraszamy do studiowania naszej oferty na poszczególnych stronach www  i kontaktu z naszą firmą. Proszę pamiętać, iż pierwszy kontakt konsumenta z lokalem gastronomicznym i późniejsza opinia, zaczyna się od filiżanki kawy czy herbaty.

A najlepszym sposobem na rozpoczęcie dobrego dnia jest dobra, aromatyczna kawa lub herbata.

2010 ArtCoffe   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
powered by mtSHOP   •   Projektowanie stron   •   Pozycjonowanie Kraków